In dit voorbeeld wordt uitgelegd hoe u bestanden kunt uitpakken en uploaden. In dit voorbeeld passen we dat doe bij de PrestaShop webwinkel. Het uploaden en uitpakken van bestanden werkt voor alle pakketten hetzelfde. Het enige wat per pakket kan verschillen is of ze zich uitpakken in een map of rechtstreeks op de plek waar het pakket staat. Benodigde software Het pakket: PrestaShop pakket Uitpakken Mac: Geen software nodig, zit al standard in osx. U kunt het ingepakte bestand gewoon dubbelklikken.
Uploaden Voor Mac en Windows: Filezilla
Stap 1U krijgt nu een .zip bestand binnen. Deze pakt u uit op uw bureaublad.
Stap 2Open nu Filezilla. De linker helft van het Filezilla scherm geeft de bestanden die lokaal staan weer. De rechter helft geeft bestanden van de remote server weer. U zoekt nu links de map ‘prestashop' en klikt die eenmaal met de linkermuisknop aan.
Stap 3U kunt nu Filezilla laten inloggen op uw ftp account. Dit kunt u doen door middel van het invullen van de velden 1 t/m 3. 1. De host: ftp.uwdomeinnaam.nl. Klik nu op ‘Snelverbinden'. In het rechter scherm zult u nu de bestanden en mappen op de server zien. Klik nu eenmaal op ‘uwdomeinnaam.nl'.
Stap 4Nu kunt u aan de linkerkant alle bestanden en mappen selecteren (CTRL-A).
Stap 5Nu worden de bestanden geupload naar de server. U kunt de voortgang in de gaten houden onder in het scherm van Filezilla. Als de overdracht klaar is en er zijn geen fouten, dan kunt u Filezilla afsluiten en beginnen met de webinstallatie van het betreffende pakket.
|
Powered by WHMCompleteSolution